Τα ΄βαλα κάτω λοιπόν και σκέφτηκα ...
- #dwts1 : Παρουσιάστρια η Μακρυπούλια και στο green room η Ελένη Καρποντίνη ...
- #dwts2 : Παρουσιάστρια και πάλι η Ζέτα Μακρυπούλια με την Μαίρη Συνατσάκη στο green room ...
- #dwts3 : Τρίτη χρονιά η Μακρυπούλια παρουσιάστρια - ο Αργύρης Αγγέλου (νικητής του #dwts2) στο green room - η Δούκισσα Νομικού ήταν καλεσμένη σε κάποιο απ΄τα επισόδεια του τρίτου κύκλου και η Ντορέττα Παπαδημητρίου κερδίζει το #dwts3 ...
- #dwts4 : Η καλεσμένη του τρίτου κύκλου, Δούκισσα Νομικού διαδέχεται την Ζέτα Μακρυπούλια στην παρουσίαση του show - το green room girl του #dwts2 Μαίρη Συνατσάκη, αυτή τη φορά διαγωνίζεται και η νικήτρια του #dwts3 , Ντορέττα Παπαδημητρίου διαδέχεται τον Αργύρη Αγγέλου στο green room.
... Τηλεορασομανείς, δημοσιογράφοι του τηλεοπτικού ρεπορτάζ και εσείς λοιποί αναγνώστες , με αυτή την στατιστική που βγήκε απ΄του κασίδι το κεφάλι ... πάρτε τώρα τροφή για σκέψη !!!
Δημοσίευση σχολίου