...και επίσημα ο Χρήστος Παπαδάς αναλαμβάνει καθήκοντα Γενικού Διευθυντή Μουσικών Ραδιοφώνων του Ομίλου ΣΚΑΪ (Μέντα 88, Pepper 96.6 και Happy 104)Με την επίσημη ανακοίνωση που ακολουθεί έγινε η παρουσίαση του Χρήστου Παπαδά στο πόστο του Γενικού Διευθυντή των μουσικών ραδιόφωνων του ομίλου ΣΚΑΪ.
Πιο συγκεκριμένα: «Έχοντας διαγράψει μια επιτυχημένη πορεία 20 ετών τόσο ως ραδιοφωνικός παραγωγός όσο και από επιτελικές θέσεις σε ραδιοφωνικούς σταθμούς όπως RED 96.3, Μελωδία 99.2, Angel 88.9, επιστρέφει στον Όμιλο ΣΚΑΪ, εκεί από όπου ξεκίνησε το 2006. Με την πολύτιμη εμπειρία του και τη δημιουργική του διάθεση ο Χρήστος Παπαδάς θα συντελέσει στην περαιτέρω επιτυχία και ανάπτυξη των μουσικών ραδιοφώνων του Ομίλου».
Δημοσίευση σχολίου